احتمالا شنیده باشید که دوستانتان در مورد بهترین آزمایشگاه کودکان اصفهان  یا یک آزمایشگاه کودکان خوب در اصفهان صحبت می کنند. شاید برای شما هم این سوالات ایجاد شده باشد که یک آزمایش کودکان در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟  بهترین آزمایشگاه کودکان در اصفهان در سال 99  چه کسی است ؟  در این مقاله اختصاصی به بررسی انواع مزایای انجام تست غربالگری جنین  میپردازیم.  همچنین یک آزمایشگاه کودکان خوب در اصفهان در زمینه انجام دقیقترین آزمایشگاه کودکان در اصفهان را به شما عزیزان و همراهان وبسایت صدرا معرفی خواهیم کرد. پس لطفا تا آخر این مقاله تخصصی , با ما همراه باشید.

آزمایشگاه خوب کودکان در اصفهان

اگر به دنبال بهترین آزمایشگاه اصفهان هستید, ما به شما آزمایشگاه صدرا واقع در اصفهان , یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین آزمایشگاه کودکان اصفهان را پیشنهاد میکنیم. آزمایشگاه صدرا  با سابقه درخشان بیش از بیست سال خدمات تخصصی انجام تست غربالگری جنین ,  آزمایش خون  , آزمایش کودکان , آزمایش تیروئید , آزمایش هپاتیت , ازمایش تشخیص طبی را انجام میدهد.

هزینه آزمایشگاه کودکان در اصفهان

قیمت انجام آزمایش کودکان در اصفهان به صرفه تر و پایین تر از هزینه آزمایش کودکان و جنین در تهران و مشهد و شیراز هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به آزمایشگاه کودکان در اصفهان را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مراجعین عزیزمان در شهر اصفهان داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به آزمایش کودکان و بچه ها و خردسالان , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه توسط بهترین آزمایشگاه کودکان در اصفهان ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت جواب آزمایش کودکان در اصفهان , با آزمایشگاه تشخیص طبی صدرا  لطفا تماس بگیرید. مشاورین مجرب این آزمایشگاه در اصفهان به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات ما داشته باشید.

آزمایشگاه کودکان

هزاران کودک هر ساله تحت اسکن ها و غربالگری های غیر ضروری قرار می‌گیرند.
1.بررسی بلع برای بالا آوردن زیاد
بیشتر از دو سوم نوزادان سالم دارای ریفلاکس اسید معده هستند، که این طبیعی است. هنوز با افزایش فرکانسی در دهه اخیر، متخصصان اطفال از یک بررسی بلع برای تشخیص ریفلاکس اسید معده به عنوان یک بیماری استفاده می‌کنند استفاده می‌کنند. در طی آزمایش اشعه X، کودک شما یک مایع حاوی باریم می‌نوشد و سپس یک رادیولوژیست با استفاده از عکسبرداری رد غذا را در حال عبور از مری و معده را تعقیب می‌کند. اگر مطالعات ریفلاکس را تایید کنند، دکتر احتمالا دارو های ضد اسید تجویز کند. تجویز ها به هم پیوسته هستند.
در موقع آزمایش: اگر کودک شما زیاد بالا می‌آورد و وزن اضافه نمی‌کند، دچار کم آبی، یا تنفس هایی دارد که نیاز به کمک تنفس دارند. در غیر این صورت، به کودک خود وعده های غذایی کوچک و پشت سر هم بدهید: او را تا بیست دقیقه بعد از غذا خوردن به صورت عمودی نگه دارید: و در بین غدا آروغ او را برای بهتر کردن شرایط بگیرید. و مطمئن باشید که شما همیشه در این شرایط نخواهید بود. وقتی بچه ها بزرگتر می‌شوند، ریفلاکس آنها خود به خود خوب می‌شود.
2.سی تی اسکن برای برجستگی در سر
تقریبا نیمی از بچه هایی که با سر آسیب دیده به اتاق اورژانس بیمارستان می‌روند، طبق یک انتخاب عاقلانه، از بنیاد ABIM و گزارش مشتریان که به اطلاعات متخصصان و بیماران درباره‌ی استفاده بیش از حد منابع پزشکی کمک می‌کند، سی تی اسکن انجام می‌دهند. خیلی زیلد است که شما این را در نظر بگیرید که تنها یک درصد از بچه هایی که با ضربه به سر وارد اورژانس شده‌اند، دچار آسیب مغزی شده‌اند. زیرا سی تی اسکن چندین اشعه X را برای ساخت یک تصویر سه بعدی از مغز دارد، تابش یونیزه شده، می‌تواند احتمال ابلا به سرطان را در طول عمر کودک شما افزایش دهد، مخصوصا برای دختر ها و بچه های زیر پنج سال.
3.آزمایش پنل کامل آلرژی برای خرخر کردن یا خارش
وقتی بنظر می‌رسد که کودک شما دارای یک پاسخ آلرژیک به یک چیز است، طبیعی است که محض اطمینان همه آزمایشی از او بگیرید. اما آزمایشات خون و خارش پوست گاهی اوقات نتایج مثبتی را وقتی یک کودک حساسیت داشته و آلرژی ندارد می‌دهد، که پاسخ ایمنی به مراتب قوی تری است. یک بچه با حساسیت می‌تواند با وضع موجود زندگی‌اش کنار بیاید، در حالی که یک نفر با آلرژی واقعی اغلب یک قربانی بزرگ دارد – تغییر مکان حیوانات، خودداری از بیرون رفتن، تجدید نظر در رژیم – و ممکن است فشار روانی را برای ترس پایدار ایجاد کند. در حدود 8 درصد از آزمایشات جمعی برای آلرژی به بادام زمینی با یک آزمایش خون مثبت است، برای مثال، دارای آلرژی واقعی هستند و نشانه ها را در هنگام خوردن آن دارند.
4.سی تی اسکن برای درد مکرر شکم
ذر سال 1988، کمتر از یک درصد از بچه هایی که با درد شکم به اتاق اورژانس آمدند سی تی اسکن گرفتند. یک دهه بعد، آن تعداد به کمی بیشتر از 15 درصد افزایش یافت. اگرچه اولتراسوند، نه سی تی اسکن، به عنوان اولین ابزار عکسبرداری برای آپاندیست پیشنهاد شد، اما هنوز 40 درصد از بچه ها سی تی اسکن را به عنوان بخشی از ارزیابی قبل از عمل انجام می‌دادند. و وقتی یک گروه انتخابی از اتاق اورژانس استفاده از سی تی اسکن را برای استفاده درد شکم کودکان قطع کردند، بیش از 25 درصد بالای دو سال دوره زمانی، هیچ افزایشی در تشخیص اشتباه یا پیچیدگی نداشتند.
5.آزمایش تست کلسترول برای رژیم هات داگ و پیتزا
6.عکسبرداری مغزی برای تشنج در طی تب بالا
یک نقطه در دمای بدن می‌تواند باعث ایجاد تشنج بعد از گذشت ثانیه هایی تا 15 دقیقه (یا بیشتر) بیش از 5 درصد از بچه های 6 ماهه تا 5 ساله شود. آنها را تشنج با تب ساده می‌گویند و باعث صرع یا هر نوع بیماری با توالی نورولوژیکی نمی‌شود. هنوز،یک مطالعه مراقبی از کودکان فهمیده است که بیش از نیمی از بچه هایی که با نشانه های صدمه از تشنج با تب ساده به اتاق اورژانس می‌روند، نوعی از عکسبرداری از سر برای آنها انجام می‌شود، مانند یک سی تی اسکن یا یک MRI.

.

دیدگاهتان را بنویسید