احتمالا شنیده باشید که دوستانتان در مورد بهترین آزمایشگاه خون اصفهان  یا یک آزمایشگاه خون خوب در اصفهان صحبت می کنند. شاید برای شما هم این سوالات ایجاد شده باشد که یک آزمایش خون در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟  بهترین آزمایشگاه خون در اصفهان در سال 99  چه کسی است ؟  در این مقاله اختصاصی به بررسی انواع مزایای انجام آزمایش خون در شهر اصفهان میپردازیم.  همچنین یک آزمایشگاه خون خوب در اصفهان در زمینه انجام دقیقترین آزمایشگاه خون در اصفهان را به شما عزیزان و همراهان وبسایت صدرا معرفی خواهیم کرد. پس لطفا تا آخر این مقاله تخصصی , با ما همراه باشید.

آزمایشگاه خون خوب در اصفهان

اگر به دنبال بهترین آزمایشگاه خون اصفهان هستید, ما به شما آزمایشگاه صدرا واقع در اصفهان , یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین آزمایشگاه خون اصفهان را پیشنهاد میکنیم. آزمایشگاه صدرا  با سابقه درخشان بیش از بیست سال خدمات تخصصی انجام تست غربالگری جنین ,  آزمایش خون  , آزمایش کودکان , آزمایش تیروئید , آزمایش هپاتیت , ازمایش تشخیص طبی را انجام میدهد.

هزینه آزمایشگاه خون در اصفهان

قیمت انجام آزمایش خون در اصفهان به صرفه تر و پایین تر از هزینه آزمایش خون در تهران و مشهد و شیراز هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به آزمایشگاه خون در اصفهان را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مراجعین عزیزمان در شهر اصفهان داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به آزمایش خون , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه توسط بهترین آزمابشگاه خون در اصفهان ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت جواب خون در اصفهان , با آزمایشگاه تشخیص طبی صدرا  لطفا تماس بگیرید. مشاورین مجرب این آزمایشگاه در اصفهان به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات ما داشته باشید.

چرا باید آزمایش خون بدهم؟

آزمایشات خون معمولا برای فهمیدن اینکه بدن شما با بیماری، جراحت، التهاب، عفونت و برخی دارو ها چگونه است. خون نیاز به تعادل دقیقی برای کار کردن خوب بدن شما دارد. اگر نتایج آزمایش خون غیرطبیعی باشند، نشانه خوبی است برای دکتر که چگونه شما را درمان کند تا از مشکلاتی که در آینده پیش می‌آیند جلوگیری کند.

کجا باید آزمایش خون بدهم؟

این کار ممکن است در بیمارستان یا توسط پزشک عمومی یا پرستار انجام شود. اگر شما آزمایش تست سلامتی NHS دارید، آزمایش خون شما با ضربه یک سوزن به نوک انگشت است که به سطح گلوکوز و کلسترول خون نگاه می‌کنند. اگر نتایج بیشتر از مقدار پیشنهادی بود، احتمالا باید برای آزمایش خون کلی به بیمارستان بروید.

خون من کجا گرفته می‌شود؟

یک بند پلاستیکی به نام تورنیک به محکمی در بالای بازوی شما بسته می‌شود – این کمک می‌کند تا خون از سریق رگ به آرنج آورده شود، تا پیدا کردن رگ راحت تر شود.
پوست اطراف رگ با پنبه الکی استریل شده تمیز می‌شود. یک سوزن کوچک به رگ فرو می‌رود و یک بطری خون کوچک سپس به آن وصل می‌شود.
خون در بطری جریان یافته و وقتی بطری (ها) پر شدند، سوزن را بیرون می‌آورند. اگر رگ های شما ضعیف باشند با پیدا کردن آنها سخت باشد، بعضی اوقات نوع مخصوصی از سوزن به نام پروانه (چون دارای بال های پلاستیکی در دو طرف است) به درون یک رگ کوچک در پشت دستتان فرو می‌رود.
بعد از برداشتن سوزن، یک تکه پانسمان روی محل سوزن قرار می‌دهند و از شما می‌خواهند برای دقایقی آن را نگه دارید. خونریزی حاصل از سوزن به سرعت متوقف می‌شود، اما اگر شما دارو های رقیق کننده خون استفاده می‌کنید، ممکن است برای دقایقی طول بکشید.

بعد از آزمایش خون چه اتفاقی برای خون من می‌افتد؟

معمولا، بطری های خون حاوی مقادیری از مواد شیمیایی برای جلوگیری از لخته شدن خون شما درون لوله شوند، بنابراین خون شما به دقت در آزمایشگاه اندازه‌گیری می‌شود. هر بطری با نام شما، تاریخ تولد، و شماره بیمارستان برچسب می‌شود، وقتی خون گرفته شده، و دارای رنگ های متفاوتی است بخاطر نوع آزمایش است. سپس آنرا مورد تحلیل و تجزیه قرار می‌دهند.
شیشه های خالی برای جمع آوری خون در طی آزمایش خون هستند.

خون من برای چه چیزی آزمایش می‌شود؟

آزمایشات خون می‌توانند برای کار های مختلف زیادی استفاده شوند، که شامل بررسی سطح کلسترول و گلوکز خون است. اینها به نشان دادن خطر بیماری های قلبی یا گردش خون و دیابت، یا اینکه چگونه شرایط شما مدیریت شود، کمک می‌کند.
آزمایشات برای مواد شیمیایی متفاوت و پروتئین ها می‌تواند نشان دهنده چگونگی کارکرد کلیه های شما هستند. آزمایش تروپونین کمک به تشخیص حمله قلبی کند، و آزمایش پپتید ناتریورتیک مغز (BNP)، می‌تواند به نارسایی قلبی کمک کند.
اگر شما وارفارین مصرف می‌کنید، سطح INR شما (اندازه گیری سرعت لخته شدن خون) به طور منظم آزمایش شده تا اطمینان حاصل شود که دز درستی از دارو برای شما تجویز شده.

آیا من نیاز به انجام کاری برای آماده شدن دادن آزمایش خون دارم؟

معمولا شما نباید قبل از انجام آزمایش خون چیزی بخورید، اما اگر نیاز به این کار باشد دکتر به شما می‌گوید. مگر اینکه به شما نگفته باشد، یک لیوان آب قبل از آزمایش بنوشید. اگر دچار کم آبی هستید، پیدا کردن رگ شما سخت خواهد بود.
مرجع

.

دیدگاهتان را بنویسید