احتمالا شنیده باشید که دوستانتان در مورد بهترین آزمایشگاه تشخیص طبی اصفهان  یا یک آزمایشگاه تشخیص طبی خوب در اصفهان صحبت می کنند. شاید برای شما هم این سوالات ایجاد شده باشد که یک آزمایش تشخیص طبی در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟  بهترین آزمایشگاه تشخیص طبی در اصفهان در سال 99  چه کسی است ؟  در این مقاله اختصاصی به بررسی انواع مزایای انجام آزمایش طبی در شهر اصفهان میپردازیم.  همچنین یک آزمایشگاه تشخیص طبی خوب در اصفهان در زمینه انجام دقیقترین آزمایشگاه تشخیص طبی در اصفهان را به شما عزیزان و همراهان وبسایت صدرا معرفی خواهیم کرد. پس لطفا تا آخر این مقاله تخصصی , با ما همراه باشید.

آزمایشگاه تشخیص طبی خوب در اصفهان

اگر به دنبال بهترین آزمایشگاه تشخیص طبی اصفهان هستید, ما به شما آزمایشگاه صدرا واقع در اصفهان , یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین آزمایشگاه تشخیص طبی اصفهان را پیشنهاد میکنیم. آزمایشگاه صدرا  با سابقه درخشان بیش از بیست سال خدمات تخصصی انجام تست غربالگری جنین ,  آزمایش خون  , آزمایش کودکان , آزمایش تیروئید , آزمایش هپاتیت , ازمایش تشخیص طبی را انجام میدهد.

هزینه آزمایشگاه تشخیص طبی در اصفهان

قیمت انجام آزمایش تشخیص طبی در اصفهان به صرفه تر و پایین تر از هزینه آزمایش تشخیص طبی در تهران و مشهد و شیراز هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به آزمایشگاه تشخیص طبی در اصفهان را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مراجعین عزیزمان در شهر اصفهان داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به آزمایش تشخیص طبی , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه توسط بهترین تشخیص طبی در اصفهان ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت جواب تشخیص طبی در اصفهان , با آزمایشگاه تشخیص طبی صدرا  لطفا تماس بگیرید. مشاورین مجرب این آزمایشگاه در اصفهان به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات ما داشته باشید.

 

آزمایشگاه تشخیص طبی

وقتی شما مریض هستید، پزشک شما باید تشخیص دهد که چه مشکلی برای شما بوجود آمده است. آنها این کار را با استفاده از برخی از این آزمایشات تشخیص طبی انجام می‌دهند. اما اینها فقط تعداد کمی هستند – تعدادی بیشتر هم هست، که یک دکتر باید با آنها آشنا باشد.
بنابراین، بدون اتلاف هیچ وقتی، بیایید آزمایشات تشخیص طبی رایج تر را با هم بررسی کنیم!

آزمایشات تشخیص طبی رایج

معاینه بالینی

معاینه بالینی، یا معاینه بدنی، شاید بیشترین استفاده‌ی گسترده برای آزمایشات تشخیص پزشکی دارد. این یک چک آپ سریع، اغلب روزمره است، که دکتر درگیر معاینه بدن شما می‌شود. دکتر شما معمولا نگاهی به سوابق پزشکی شما می‌اندازد، تا بفهمد باید دنبال چه چیزی بگردد. سپس آنها بدن شما را برای هر نشانه‌ای از بیماری بازرسی میکنند. معاینات بالینی بر اساس یک روال روزمرگی انجام می‌شوند، و عمدتا برای بیماران بدون علامت در نظر گرفته می‌شود. به عبارت دیگر، معاینات بدنی برای همه مردم نیست، اما برای افرادی که نشانه آشکار بیماری ندارند است.
معاینات بالینی برای شرایط مختلف بررسی می‌شوند، از سر تا نوک انگشتان پا. از سر شما شروع می‌کنند، دکتر شما گوش ها و چشم های شما را چه سالم باشند یا نه بررسی خواهد کرد. آنها انعطاف پذیری گردن شما، و اینکه حرکت آن با درد یا بدون درد است را بررسی می‌کنند. دکتر شما سیستم تنفسی و سلامت قلبی شما، و دوام اما نه حداقل آن، در عکس العمل دست و پاها را معاینه می‌کند.

تصویر برداری MRI

اگر معاینات بالینی به اندازه کافی خوب نبودند، دکتر شما ممکن است از شما بخواهد برای تصویر برداری بروید. انواع مختلفی از تصویر برداری وجود دارد، که به پزشک شما که در اینجا پزشک رادیولوژی است کمک می‌کند تا درون بدن شما را بدون جراحی ببیند. احتمالا امن ترین نوع آنها، که ما آن را تکرار می‌کنیم، تصویر برداری MRI است. تصویر برداری MRI از یک صفحه مغناطیسی قوی و امواج رادیویی برا دیدن درون بدن شما استفاده می‌کند. استفاده از صفحه مغناطیسی کاملا بدون ضرر است، مگر اینکه شما کاشتنی های فلزی داشته باشید – این به صفحه مغناطیسی جذب می‌شود.
این روش معمولا یک ساعت زمان می‌برد. به طور معمول، MRI ها برای بررسی ناهنجاری های بافت های نرم استفاده می‌شوند. این MRI را به یک تصویر برداری کامل برای تشخیص تومور ها و کیست ها در بدن و مغر، تبدیل می‌کند. اغلب تصاویر MRI نیاز به فرو رفتن در یک مایع کنتراست دارند. این به دکتر کمک می‌کند که درون بدن شما را بهتر ببیند ، زیرا این نکات برجسته دارای نوع معینی از بافت هستند.

اشعه X

یک تصویر اشعه X یکی از رایج ترین آزمایشات تشخیص طبی است. در حقیقت، این روش با اینکه خطرناک تر است، از MRI هم رایج تر است. یک اشعه X همان کاری را انجام می‌دهد که MRI انجام می‌دهد، فقط این از پرتوزایی به جای صفحه مغناطیسی و امواج رادیویی استفاده می‌کند. به جای پیدا کردن ناهنجاری های بافت نرم، یک اشعه X به پزشک شما اجازه می‌دهد بافت استخوانی شمار را ببیند. این فقط از پرتوزایی در دوز های کم و کنترل شده استفاده می‌کند، بنابراین، آسیب بالقوه را تا جایی که می‌تواند کاهش می‌دهد. اما با این اوصاف، داشتن چندیدن اشعه X، یا دریافت اشعه X به مدت طولانی زمانی، می‌تواند خطرناک باشد.
بیوپسی
بیوپسی یک آزمایش نتشخیص طبی است که یک نمونه از بافت بدن شما را برای معاینه برمی‌دارد. این هرگز اولین خط تشخیص نیست، اما همیشه بعد از آزمایشات اولیه مشکل را نشان می‌دهد. ممکن است یک تومور یا کیست عجیب باشد که دکتر با عکسبرداری نتواند آنرا شناسایی کند. بیوپسی ها یک راه رایج برای تشخیص سران هستند، اما طبق تعدادی از شرایط می‌توانند کمک کنند، مانند گشتن به دنبال سیروز.

ماموگرافی

یک ماموگرافی نوع دیگر آزمایش تشخیصی با اشعه X است. این مستقیما روی سینه ها قرار می‌گیرد و برای پیدا کردن تومور یا کیست- به عبارت دیگر، سرطان سینه در نظر گرفته شده است. ماموگرافی ها آزمایش تشخیص عالی هستند، زیرا آنها می‌توانند تشخیص کیست را به مدت طولانی و بدون پیش آوردن مشکلی انجام دهند، و قبل از شما یا علم پزشکی، دکتر قادر خواهد بود آنها را با یک آزمایش فشاری سریع پیدا کند.

کولونوسکوپی

کولونوسکوپی یک آزمایش است که برای تشخیص شرایطی مانند سرطان رکتوم یا کولون روده است. در طول یک کولونوسکوپی، دکتر یک لوله ریز را در رکتوم وارد می‌کند. این لوله یک دوربین بسیار کوچک با یک نور در انتهای خود دارد. نکته اینجاست که دکتر می‌تواند درون کولون یا رکتوم شما را روی یک صفحه خاص، که کمک به تشخیص شرایط شما می‌کند ببیند. دقیقا مااند یک ماموگرافی، دکتر ها کولونوسکوپی را برای مردان و زنان بالای چهل یا پنجاه سال پیشنهاد می‌دهند.
مرجع

.

دیدگاهتان را بنویسید